Čo je súčasťou balenia jedného plotového dielca?

Súčasťou každého plotového dielca je:

  • 1ks technický list
  • 1ks plotový dielec
  • 1ks obojstranný pozinkovaný stĺpik
  • 3ks šróbenie

Aké materiály sú použité pri kamenných plotoch ktoré dodávate?

Plotové dielce sú v epoxide obalené kamienky vybraté klientom podľa vzorkovníka, natiahnuté do dlho trvácnej, naimpregnovanej, vode odolnej, tvrdenej preglejke ktorá je zložená s niekoľkých vrstiev. Tá je následne olištovaná s hliníkovými lištami, natiahnutá do vodotesného plášťu a natiahnutá s epoxidovým kamenným povrchom.

Viete vyrobiť plotové dielce na mieru ak Vám zadám rozmery?

Po zameraní a obhliadke našim odborným zamestnancom a po diskusii o Vašich predstavách Vám plot na mieru naceníme a vyrobíme. Bežne však dielce dodávame iba v dvoch štandardných rozmeroch a to: 180×125 cm a 125×70 cm, pričom začiatočné a ukončovacie dielce plota vždy robíme na mieru podľa potreby.

Základy pre plot si musím spraviť sám?

Áno. Základy pre plot si potrebujete realizovať sám a to najlepšie buď z betónu, alebo z debniacich tvárnic (dt), Súčasťou kamenného plotu je preto technický list s presnými rozmermi a nákresom montáže. Každý plotový dielec sa dodáva s jedným nadväzným stĺpikom z pozinkovanej ocele pripraveným na montáž a spojenie s ďalším dielcom. Tento stĺpik si musí zákazník dať odborne alebo svojpomocne uložiť do betónového základu alebo dt. tvarnice. Po dohode s našimi pracovníkmi vieme podľa možností za príplatok zabezpečiť komplet montáž.

Máte k dispozícii i nejaký vzorkovník?

Áno. Vzorkovník s dostupnými vzorkami Vám vieme poslať emailom.

Ako je to s údržbou kamenného plota?

Náš výrobok stačí raz za desať rokov naimpregnovať epoxidovým náterom, za minimálnu investíciu, aj to iba v tom prípade ak je to nutné a dané prírodnými faktormi ako slnko, voda, vietor.

Je možné daný po čase vymeniť? Zmeniť napr. inú vzorku?

Áno. Kamenné ploty sa dajú sa renovovať, napríklad ak vás už nebaví pozerať sa na ten istí vzor, alebo ste zmenili farebné tóny v okolí plotu a chcete plot prispôsobiť, tak dokážeme zmeniť vzorku kamena podľa požiadaviek zákazníka.